SOUTĚŽ o čtyři japonské hry z rodinného deskovkářství 4 KAVKY | Souteže.cz

SOUTĚŽ o čtyři japonské hry z rodinného deskovkářství 4 KAVKY

Termín soutěže 30. 6. – 30. 7. 2022

CIRKUS (SCOUT)

Cirkus japonského vydavatelství Oink games je určen pro 2–5 hráčů od 8 let a zabere zhruba 20 minut.V maličké kapesní hře bojujete všichni proti sobě coby principálové cirkusů, kteří se předhání v tom, kdo divákům předvede nejúchvatnější cirkusovou show (vyloží nejlepší karty). Jenže vám chybí lidi, a tak je musíte zlanařit od konkurence (získávat karty soupeře). Nabrat lidi, připravit show a ohromit diváky – to je, oč tu běží. Hra se v originálu jmenuje Scout, což je něco jako lovec talentů, ale protože se to spojení u nás kromě hokeje skoro nepoužívá, říkáme hře prostě Cirkus.A mimochodem, Cirkus je nominovaný na cenu kritiků v nejprestižnější deskoherní soutěži světa (něco jako filmoví Oskaři) – Spiel des Jahres 2022. A to už je fakt něco!

     GORILY (DURIAN)

Gorily (Durian) jsou hra pro 2–7 hráčů od 7 let a zaberou zhruba 20 minut.Je to párty hra a všichni hrajete proti sobě. Stanete se gorilími prodejci ovoce v džungli. Jenže je tam pořádně rušno. Právě jste doplnili zásoby a začali prodávat jako o život. Jen pozor – nesmíte přijmout příliš mnoho objednávek, abyste neprodali i to, co na skladě vůbec nemáte. Protože když to zjistí šéf, nakrklý pan gorila, půjdete na kobereček. A podá si vás i ve chvíli, kdy ho cinkáním zvonečku zavoláte na kontrolu příliš brzo. Tak si dávejte bacha, abyste ho nenaštvali ještě víc – jinak vám dá padáka a hra končí. Hra se původně jmenuje Durian, což je ovoce z jihovýchodní Asie, které labužníci milují, ale smrdí tak, že se s ním nesmí do MHD ani třeba do hotelu. U nás je v podstatě neznámé, a tak hře říkáme jednoduše Gorily.

     PONORKA (DEEP SEA ADVENTURE)

Proměníte se v lovce podmořských pokladů a dostanete šanci pohádkově zbohatnout. Jenže výprava do hlubin není levná záležitost, musíte se tak spokojit se starou ponorkou, ve které sdílíte společnou zásobu vzduchu s ostatními dobrodruhy. Jde proto o život – stačí, aby se jeden z hráčů ponořil příliš hluboko, a v nebezpečí budou všichni! Podaří se vám dostat se zpět do ponorky? A zvládnete vytáhnout z hlubin během tří kol nejvíc cenností? Pokud se vám to podaří, budete králem hlubin. Japonská hra se v originále jmenuje Deep Sea Adventure, ale doma jí neřekneme jinak než Ponorka. Navíc jsme k ní připravili i podrobný český návod.

      STARTUPY (STARTUPS)

Startupy japonského vydavatelství Oink Games jsou určeny pro 3–7 hráčů od 10 let a zaberou zhruba 20 minut.Bojujete v nich všichni proti sobě o většinový podíl v nově založené firmě. Zkusíte se stát nejúspěšnějšími investory na trhu – zbohatnete ale jen tehdy, investují-li do vaší firmy i ostatní. Aby to ale nebylo tak snadné, ve sbírání karet vybraného startupu vás brzdí tzv. antimonopolní žetony.Blafujte jako o život a zkuste přechytračit všechny soupeře.

         
Chcete-li vyhrát jednu ze čtyř japonských her z rodinného  deskovkářství 4 KAVKY, odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí FacebookuTwitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: jednu ze čtyř japonských her z rodinného deskovkářství 4 KAVKY v hodnotě 2000 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
30. 6. 2022 – 30. 7. 2022
Pořadatel soutěže
Chrudimka.cz
Chrudimka.cz
Průmyslová 190
Chrudim 537 01

redakce@chrudimka.cz
--
Odkaz na soutěž
https://www.chrudimka.cz/soutez-4kav…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům