Soutěž o detoxikační balíček | Souteže.cz

Soutěž o detoxikační balíček

Vzhledem k tomu, že nastalo období podzimní detoxikace, je možná dobré vědět, které orgány dle Tradiční čínské medicíny je nyní, do 14.11., nanejvýš vhodné vyčistit.Tak, jako uklízíme náš dům, je třeba pravidelně uklízet i naše tělo, které nám za to samozřejmě jen a jen poděkuje. Kolem nás i v nás pluje nepřetržitě spousta toxinů, proto je dobré se jich průběžně zbavovat.Pokud máme problém, napřed vždy onemocní párový orgán, v případě tlustého střeva jsou to plíce.Plíce jsou zodpovědné i za stav naší pokožky, protože nečistoty se derou na povrch právě přes pokožku. A mnohdy právě tady je zakopaný pes v souvislosti s akné.Jakmile vyčistíme tlusté střevo, sníží se množství hlenů v plících o 40%.Možná se to zdá neuvěřitelné, ale právě “čistota” našich střev má na svědomí naši protivirovou imunitu.SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ: KTERÝ ORGÁN JE POTŘEBA VYČISTIT V TOMTO OBDOBÍ DO 14.11.?Nápovědu hledejte v článku na téma detoxikace.Své odpovědi posílejte na mail:soutezstastnajana@gmail.com.

Soutěž bude probíhat od 28.10. 21 hod. do 9.11. do 21 hodin. 
Následně vylosuji 1 výherce, kterému zašlu balíček v hodnotě 1000 Kč, který vám s podzimní očistou pomůže.

OBSAH DETOXIKAČNÍHO BALÍČKU:

  • 1O ks detoxikačních náplastí (lepí se do 21. hodiny na plosku nohou a nechávají se přes noc, kdy vytahují toxiny z těla)
  • 1 exfoliační ručník na odstraňování odumřelých částeček kůže z povrchu těla
  • 1 ks tělová sůl (nanese se na exfoliační ručník a vymasíruje celé tělo, včetně plosek nohou, kam se následně nalepí detoxikační náplasti)

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Detoxikační balíček v hodnotě 1000 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
29. 10. 2019 – 9. 11. 2019
Pořadatel soutěže
Jana Pethsová
Jana Pethsová
Komenského 439
Moravský Beroun 79305
IČ: Česká republika

jana@stastnajana.cz
720 346 234
Odkaz na soutěž
https://stastnajana.cz/soutez-2/
Soutěžní kategorie
Zdraví

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům