SOUTĚŽ o dva páry adjustačních ponožek | Souteže.cz

SOUTĚŽ o dva páry adjustačních ponožek

Termín soutěže 10. 10. – 10. 11. 2022

Změňte pohled na své nohy, dopřejte jim úlevu a tím i celému tělu. Adjustační ponožky učiní vaše nohy šťastné.Jejich hlavní smysl spočívá v tom, že roztahují prsty od sebe, čímž uvolňují meziprstní prostory a zvyšují prokrvení končetin. To pomáhá zejména při bolestech nohou po nadměrné aktivitě, po nošení nevhodné obuvi, ale i při závažnějších komplikacích, jako jsou vbočené palce, kladívkové prsty, otoky, křeče a další.Adjustační ponožky jsou také velmi originálním, a hlavně užitečným dárkem, a proto si získaly velmi rychle oblibu u mnoha zákazníků všech věkových kategorií.Nezapomínejte, že správné postavení nohy a jejích jednotlivých částí ovlivňuje funkci celého těla. 

Problém pouze neřeší, odstraňují i jeho příčinu

Největší výhodou Adjustačních ponožek je, že je můžete nosit jednak jako podporu při léčbě například zmíněných vbočených palců a jednak jako prevenci před těmito komplikacemi. Dokonce díky jejich pravidelnému nošení lze při určitých komplikacích předejít jinak nevyhnutelnému operačnímu zákroku. Už z tohoto důvodu není radno brát jakékoliv potíže s nohama na lehkou váhu. Proto doporučujeme Adjustační ponožky i pro lidi se zdravýma nohama, kteří by se rádi vyvarovali pozdějších komplikací, které mohou přijít v podstatě kdykoliv. Myslete na to, že odstranit příčinu prevencí je snadnější než řešit případnou komplikaci.
 
 

 
Mezi nejčastější účinky Adjustačních ponožek patří:
  • uvolnění napětí v končetinách
  • podpora krevního oběhu a prokrvení končetin
  • zmírnění bolesti a otoků
  • pomoc při léčbě vbočených palců
  • úleva od křečí
  • odstranění pocitu těžkých nohou
  • zlepšení ohebnosti prstů
  • zmírnění křivých a kladívkových prstů
 
Vidíte, že toho je spoustu. Neznamená to však, že si jednou vezmete ponožky na sebe a druhý den máte nohy v pořádku. I zde platí, že je potřeba trochu trpělivosti. Navíc napoprvé byste měli ponožky nasadit tak, že oddělovače budete mít mezi konečky prstů a pouze na chvíli. Postupně pak posouvat oddělovače mezi prsty a prodlužovat dobu nošení. Chtěli byste podrobněji vědět, kdy, jak a jak často nosit Adjustační ponožky? Přečtěte si náš návod. Vše záleží také na tom, co od nošení ponožek očekáváte. V každém případě doporučujeme Adjustační ponožky používat jako účinný doplněk k aktivní terapii.

 
 
 
 

Zapomeňte na námahu, relaxujte

Ponožky nejsou určené pro běžnou chůzi či do bot. S roztaženými prsty na nohou byste se do bot jen těžko soukali. Tuto vlastnost lidé na Adjustačních ponožkách oceňují nejvíce, nemusejí nic dělat a zároveň dělají něco prospěšného pro zdraví svých nohou.
 
Nejvíce je doporučujeme nosit při relaxaci, tedy například když večer sedíte nebo ležíte na gauči a sledujete TV, případně během spánku, pokud je vám to příjemné. Obecně však nedoporučujeme v nich chodit, ale samozřejmě projít se po bytě v nich zvládnete.

 
Chcete-li vyhrát dva páry adjustačních ponožek, odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí FacebookuTwitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: dva páry adjustačních ponožek v hodnotě 1200 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
10. 10. 2022 – 10. 11. 2022
Pořadatel soutěže
Chrudimka.cz
Chrudimka.cz
Průmyslová 190
Chrudim 537 01

redakce@chrudimka.cz
--
Odkaz na soutěž
https://www.chrudimka.cz/soutez-adju…
Soutěžní kategorie
Móda

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům