SOUTĚŽ o paměťovou hru FOXY | Souteže.cz

SOUTĚŽ o paměťovou hru FOXY

Termín soutěže 20. 1. – 10. 2. 2023

Prověřte svou paměť a vsaďte si na ni. Budete bystřejší než liška? Hra Foxy přináší unikátní a zábavný koncept nevídaný v paměťových hrách. Nejde jen o vaši paměť, ale také o to, jak dobře dokážete svou paměť odhadnout.Mezi nejzajímavější vlastnosti lišek patří jejich úžasné schopnosti pozorování, vyhodnocování a plánování.
A co vy? Dokážete to také?Ve hře Foxy uvidíte zvířátka v řadě různých prostředí a prověříte nejen svou paměť, ale i schopnost pozorování a odhad své paměti . Jenom ti nejbystřejší vyhrají! Každé kolo si všímáte zvířat, která se objeví na kartě a zkusíte si vzpomenout, kolik zvířat stejného druhu jste již během hry viděli.Tento svůj odhad každé kolo zapíšete. Na konci hry dostanete tolik bodů, kolik jste zapsali, ale pokud je zapsané číslo vyšší, než má být, nedostanete nic.Na konci sečtete body za 20 odehraných karet a hráč s nejvíce body vítězí.Jak moc důvěřujete své paměti? Můžete hrát opatrně, nebo riskovat pro pár bodů navíc.

  
Chcete-li vyhrát jednu ze dvou paměťových her FOXY, odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí FacebookuTwitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: jednu ze dvou paměťových her FOXY v hodnotě 1000 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
20. 1. 2023 – 20. 2. 2023
Pořadatel soutěže
Chrudimka.cz
Chrudimka.cz
Průmyslová 190
Chrudim 537 01

redakce@chrudimka.cz
--
Odkaz na soutěž
https://www.chrudimka.cz/soutez-foxy
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům