Soutěž o podepsanou audioknihu Usměvavý muž | Souteže.cz

Soutěž o podepsanou audioknihu Usměvavý muž

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
Tento týden, od pátku 9.10. do neděle 11.10., proběhne historicky první česko-slovenský audioknižní víkend v rámci projektu Audioknihy NAHLAS! Sedm vydavatelů připravilo u této příležitosti celkem 14 novinkových audioknih a k nim zajímavé bonusy. My vám nabízíme jednu z nich – případ komisaře Wallandera s názvem Usměvavý muž. Výherce získá tuto audioknihu na CD s podpisy interpreta Jiřího Vyorálka a režiséra Michala Bureše.
Poté, co komisař Kurt Wallander při výkonu služby zabil člověka, podléhá existenciální krizi, utápí v depresích a nezadržitelně propadá alkoholu. Nakonec se rozhoduje definitivně odejít od policie. Odmítne i dávného přítele, který jej požádá o pomoc při vyšetřování podezřelé smrti jeho otce. Když však tentýž starý známý zanedlouho rovněž nalezen mrtev, vrací se Wallander do práce, aby případ dvojnásobné vraždy vyjasnil. Postupně odkrývá spletitou síť podvodů a za tím vším tuší záhadnou věčně usměvavou tvář, pod níž se skrývá temnota manipulátora tahajícího za nitky. Má to všechno nějakou souvislost? Ale zatímco se Wallander vydal na stopu vrahovi, někdo je na stopě jemu.
Dáváme vám možnost získat audioknihu krátce po jejím vydání a dokonce s podpisy jejích tvůrců. Stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu najdete na stránkách naposlech.cz, ponechat nám své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování.
Naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Sledujte tedy audioknižní dění na facebook.com/naposlech a znásobte tak svou případnou výhru.
Soutěž končí v neděli 11. 10. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha Usměvavý muž s podpisy tvůrců v hodnotě 339 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
7. 10. 2015 – 11. 10. 2015
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům