SOUTĚŽ o tři časopisy z online knihkupectví Dobré Knihy | Souteže.cz

SOUTĚŽ o tři časopisy z online knihkupectví Dobré Knihy

Termín soutěže 8. 6. – 8. 7. 2021 

Šachy pro každého

Vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít hrát jednu z nejstarších strategických her na světě.Šachy vznikly v Indii před více než půl druhým tisíciletím a postupně se rozšířily do celého světa. Pravidla se sice v průběhu dějin vyvíjela, cíl však zůstal stejný – zajmout krále. V této knize vás provedeme úplnými základy až k pokročilejším strategiím, které vám velmi rychle umožní vyhrávat působivé šachové partie. Zjistíte, jak táhnou jednotlivé figury i a jak je lze využít pro vazby, vidličky, léčky nebo zavlečení. Šachy vám otevřou zcela nový svět, který skrývá více, než byste si zpočátku dokázali představit. Jakmile ovládnete základy, nastíníme vám další možnosti zlepšování hry, například přihlášením do šachových klubů nebo účastí v turnajích, také vás seznámíme s nejslavnějšími světovými šachisty, včetně počítače Deep Blue. V závěrečné části zodpovíme veškeré otázky spojené se šachovou hrou, malý slovníček pojmů pro změnu zajistí, abyste už nikdy netápali v šachové terminologii. Hrajte s radostí a naučte se dávat mat!* Více než 500 postupů a tipů.
* Průvodce hrou: Objevte radost ze hry, finesy a záludnosti šachu.
* Začněte hned: Naučte se všechny tahy a vlastnosti figur!
* Hrajte kdekoliv: bavte se doma i prostřednictvím aplikace ve smartphonu
* Tipy & triky: jednoduché i pokročilejší rady, které vás dovedou k vítězství.Šachy jsou hra známá po dlouhá staletí, představují zábavu, která stírá rozdíly ve výkonosti, rase, věku a pohlaví. Pomáhají procvičit soustředění, tvůrčí schopnosti, vytrvalost i taktiku a tento bookazine vás naučí všemu, co budete k úspěšné šachové partii potřebovat.


 Michael Jackson – Kompletní příběh

Zrození krále popu. Jeho hudba, osobnost a moonwalking… Kompletní příběh Michaela Jacksona, krále popu, v podobě více než 140stranového bookazinu, na velkém formátu, s leskou obálkou!Michael Jackson, geniální hudebník, byl jedinečným umělcem, kterého již nikdy nikdo nevypudí ze srdcí milionů jeho fanoušků po celém světě: už navždy bude Králem popu a nejúspěšnějším mužem showbusinessu. Bookazine vzdává tomuto muži, který světu daroval obrovské množství výborné muziky, zasloužený hold.– Příběh talentu ve slovech a fotografiích
– Život a smrt globální celebrity
– Rodina a Jackson Five
– Jeho hudba, osobnost & moonwalking…
– V rocknrollové síni slávy
– Zákulisí vzniku alb
– Seznam kompletní diskografie


 Templáři – Vzestup, vrchol a pád nejznámějšího rytířského řádu

Příběh nejmocnějšího rytířského řádu středověku ve více než 140stranovém bookazinu, na velkém formátu, s lesklou obálkou. Podrobná překladová publikace, plná detailních informací, schémat a ilustrací.Chudí rytíři Krista a Šalomounova chrámu, známí také jako templáři, byli tím nejbohatším, nejmocnějším a nejtajemnějším rytířským řádem, jaký kdy z křížových výprav vzešel. Prozkoumejte s námi okolnosti jeho zrodu, vojenské úspěchy, inovace, slavné bitvy, nejdůležitější vůdce a zjistěte, co stálo za koncem téměř dvousetletého působení templářského řádu.– Klíčoví vůdci: Poznejte zakladatele řádu, velmistry a další významné templářské rytíře
– Velkolepé bitvy: Prozkoumejte příčiny vítězství i porážek, od křížových výprav po méně známé války
– Každodenní život: Poznejte, jak se templářům žilo, jak se věnovali válečnictví, obchodu, bankovnictví a modlitbě
– Zrada: Odhalte, proč byl řád zničen, co bylo řečeno na jeho obhajobu, a ještě mnohem víceChcete-li vyhrát tři časopisy z online knihkupectví Dobré knihy, odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí FacebookuTwitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: tři časopisy z online knihkupectví Dobré knihy v hodnotě 600 Kč

Navštívit tuto soutěž

Účastí získáte 1 bod v bonusovém programu Vyhraj za účast

Nahlásit nefunkční soutěž

Informace o soutěži

Termín soutěže
8. 6. 2021 – 8. 7. 2021
Pořadatel soutěže
Chrudimka.cz
Chrudimka.cz
Průmyslová 190
Chrudim 537 01

redakce@chrudimka.cz
--
Odkaz na soutěž
https://www.chrudimka.cz/soutez-dobr…
Soutěžní kategorie
Ostatní

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům