SOUTĚŽ o tři herní novinky PIATNIKU | Souteže.cz

SOUTĚŽ o tři herní novinky PIATNIKU

Termín soutěže 11. 1. – 11. 2. 2023

Frogs

V žabím jezírku vládne naprostý chaos. Všichni se snažíte vnést do tohoto světa trochu pořádku. Hru začínáte s osmi kartami, které máte položené před sebou lícem dolů. Postupně vyměňujte tyto karty za nové tak, abyste je seřadili vzestupně. Pokud se vám to podaří, vaše řada karet bude kolo od kola stále kratší. Ať vám pomohou skákající žabky!

   80 Days

Napínavý závod kolem světa – vydejte se na fascinující cestu, zažijte vzrušující dobrodružství a vraťte se do Londýna rychleji než ostatní!1. Cestujte ve správný okamžik, abyste se levně a rychle dostali kupředu!2. Předměty nakupujte na trzích s rozmyslem, abyste byli připraveni na svá dobrodružství!3. Vytvořte si cestovní deník, do kterého budete sbírat zážitky a vítězné body!

 Klub dobrodruhů

O přátelství, hádankách úhlavních nepřátelíchUž jste někdy bojovali se žralokem pomocí žehličky a rtěnky? Nebo jste od sebe odvraceli pozornost disko koulí a žvýkačkou? Ne? Pak je právě ten nejvyšší čas, abychom vás přivítali v KLUBU DOBRODRUHŮ! Společně zažijete neuvěřitelná dobrodružství, při kterých se budete navzájem dostávat z mnoha svízelných situací pomocí bláznivých nápadů. Heslo zní: „Vytěžte z dané situace to nejlepší“. K úspěchu vás dovede vynalézavost, logika a zdravá špetka bláznovství.

  
Chcete-li vyhrát jednu ze tří herních novinek PIATNIKU, odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některé z našich sociálních sítí FacebookuTwitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: jednu ze tří herních novinek PIATNIKU v hodnotě 2000 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
11. 1. 2023 – 11. 2. 2023
Pořadatel soutěže
Chrudimka.cz
Chrudimka.cz
Průmyslová 190
Chrudim 537 01

redakce@chrudimka.cz
--
Odkaz na soutěž
https://www.chrudimka.cz/soutez-piat…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům