SOUTĚŽ o tři hry z edice PEXI Hra školou | Souteže.cz

SOUTĚŽ o tři hry z edice PEXI Hra školou

Termín soutěže 19.12.2021 – 19.1.2022 

PEXI Hra školou®

OVOCE A ZELENINA

HRA ŠKOLOU® – Ovoce a zelenina učí děti od 2 let poznávání ovoce a zeleniny i toho, jak rostou. Pro děti je to skvělý trénink poznávání a vnímání souvislostí.Hra obsahuje 24 pevných tabulek. Každá z nich se skládá ze dvou dílků, které na sebe jednou stranou přesně zapadají. Jedna část tabulky vyobrazuje ovoce nebo zeleninu a na té druhé je zobrazeno, jak a na čem daná zelenina či ovoce roste.Všech 48 dílků rozložte na stole a promíchejte je. Začněte hledat dílky a sestavujte vždy dva obrázky, které k sobě patří. Správně zvolené dílky je možné navzájem spojit zvlněnou stranou.Hra je skvělým tréninkem pozorování, myšlení a učí poznávat souvislosti. Pomůže dětem také s výukou názvů ovoce a zeleniny i způsobu, jakým rostou.Pokud rádi trávíte čas se svými dětmi, hra vám poskytne příležitost na milé a plodné, společně strávené chvilky při povídání o rostlinách a přírodě.Benefity:* UČÍ ZÁBAVNOU FORMOU* ZLEPŠUJE POSTŘEH* ROZVÍJÍ MYŠLENÍ* SEZNAMUJE S PŘÍRODOU


 POZNEJ – PŘED A PO

Naučné hraní pro malé zvědavce od 4 let, při kterém poznávají a upevňují znalosti o tom co se děje PŘED a co PO. Každý případ se skládá ze 3 kartiček s vyobrazením události. Dětem při skládání pomáhají tvary dílků..Hra školou® POZNEJ – PŘED A PO je naučná hra pro děti od 4 let. Mezi 36 rozloženými a promíchanými dílky hledají děti sadu 3 společných dílků, které spolu souvisí. Ty je potřeba sestavit tak, aby na nich znázorněný děj šel správně časově za sebou (vždy dva krajní dílky s obrázkem PŘED a PO průběhu děje).Hra naučí děti pozorněji sledovat, naučí je poznávat časovou posloupnost a vyvozovat závěry.Jedná se také o skvělý trénink logického myšlení.

 ZVÍŘÁTKA Souvislosti

Hra školou® ZVÍŘÁTKA je naučné hraní pro malé zvědavce od 3 let do 5 let. Parádní pomůcka pro rozvoj postřehu, hledání souvislostí, logického myšlení a zrakové percepce.Skládá se ze 48 dílku s obrázky, které jsou spojené do dvojic a tvoří 24 sad. Princip hry je ve vyhledávání a sestavování správných dvojic na základě nalezených souvislostí. Každou dvojici tvoří dílek s obrázkem zvířátka a dílek s obrázkem jedné části jeho těla. Mezi rozloženými a promíchanými dílky děti hledají správnou dvojici zvířátka a jeho části.Pro nalezení správných dílků musí děti uplatňovat svoje zkušenosti a rozvíjet vyhodnocovací schopnosti, aby nalezly vlastnosti nebo prvky, které spolu souvisí. Mohou to být barvy, tvary nebo některé části nebo detaily z druhého obrázku.Zvlněný okraj dílku každé kartičky, je klíčem pro ověření správnosti rozhodnutí. Pokud je rozhodnutí správné, zapadnou oba dílky zvlněnou stranou jako „klíč do zámku“.
Benefity:– zlepšování postřehu– chápání souvislostí– trénink zrakové percepce

 
Chcete-li vyhrát tři hry z edice PEXI Hra školou®, odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí FacebookuTwitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: 3x tři hry z edice PEXI Hra školou v hodnotě 2700 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
19. 12. 2021 – 19. 1. 2022
Pořadatel soutěže
Chrudimka.cz
Chrudimka.cz
Průmyslová 190
Chrudim 537 01

redakce@chrudimka.cz
--
Odkaz na soutěž
https://www.chrudimka.cz/soutez-hra-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům