SOUTĚŽ o vstupenky na Friends Fest 2021 | Souteže.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na Friends Fest 2021

FRIENDS FEST – 6. ročník populárního rodinného festivalu plného Ameriky

Zdá se, že koronavir je konečně na ústupu a pořadatelé se rozhodli, že do letošního ročníku Friends festu šlápnou opět s plnou vervou. Na východ Čech tak v srpnu dorazí bohatá, pestrá a zábavná dávka pravé Ameriky!Fantastická budou představení stovek amerických automobilů a motocyklů, včetně nejznámějších legend a veteránů, ale i prvního čistě elektrického SUV FORD MUSTANG MACH-E.  V aréně proběhnou všechny disciplíny skutečného rodea a turnaj v koňském pólu. V areálu se budou tyčit indiánská tee-pee a jim v dohledu Václav Vydra se svojí 7. KAVALÉRIÍ GENERÁLA CUSTERA. Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky. Pověstnou třešničkou bude nejznámější tank druhé světové války M4 Sherman. Na festival dorazí i američtí dragouni a jednotka Armády České republiky. Festival opepří sportovně zábavná dřevorubecká show Timbersports. K vidění budou ukázky amerických sportů, rytmická taneční a bubenická vystoupení, oku lahodící stylové módní přehlídky a tradiční závod v pojídání chilli. Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím, kde bude možnost ochutnat něco z americké gastronomie.A pokud nebudete mít hlídání pro děti? Vezměte je s sebou! Pro ně bude velký dětský den s mnoha soutěžemi a atrakcemi.

Vyvrcholením programu bude hudební vystoupení KATARÍNY KNECHTOVÉ a skupiny Ondřeje Hejmy ŽLUTÝ PES.Přijďte 14. srpna na pardubické dostihové závodiště a domů si odneste kus Ameriky!Lákavé, velkolepé a inspirující.

  
Chcete-li vyhrát vstupenky na Friends Fest 2021 v Pardubicích, odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí FacebookuTwitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: vstupenky na Friends Fest 2021 v Pardubicích v hodnotě 5000 Kč

Navštívit tuto soutěž

Nahlásit nefunkční soutěž

Informace o soutěži

Termín soutěže
11. 7. 2021 – 11. 8. 2021
Pořadatel soutěže
Chrudimka.cz
Chrudimka.cz
Průmyslová 190
Chrudim 537 01

redakce@chrudimka.cz
--
Odkaz na soutěž
https://www.chrudimka.cz/soutez-frie…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům