Soutěž s Gurmánem na cestách - II. kolo | Souteže.cz

Soutěž s Gurmánem na cestách - II. kolo

Toulky Gurmána po vlastech Českých a Moravských
Letošní sezóna dovolených je již nenávratně pryč, ale určitě stojí za to si připomenout ty týdny a měsíce provoněné létem. Na cesty se letos vydal i kečup OTMA Gurmán naší partnerské firmy Hamé a vy tak máte jako naši čtenáři unikátní možnost zapojit se do soutěže o dobrůtky od této české potravinářské firmy.Až do konce roku budeme přinášet sérii fotografií z cest Gurmána a kdo uhodne, kde byla konkrétní fotka pořízena, může se těšit na dárkový koš od Hamé. Kam všude se Gurmán podíval? Jeho výlety najdete na FB profilu Otma.O co soutěžíme? 
Autor každé 50. správné odpovědi obdrží dárkový balíček plný dobrot od Hamé.Soutěžní otázka: Jaké město OTMA Gurmán navštívil?
 A) Úsov B) Jiříkov C) Rýmařov D) Postřelmov
EXTRA KEČUP OTMA GURMÁN – pro všechny, kteří milují chuť rajčat! Kečup OTMA Gurmán se může pochlubit  velmi vysokým podílem rajčat – na výrobu každých 100 g kečupu se spotřebuje 240 g rajčat. Tento prémiový výrobek od Hamé navíc neobsahuje žádná zahušťovadla a je bez konzervačních látek.Znalci potvrdí, že se vyznačuje typickou chutí rajčat a hustou texturou, díky které dobře vytéká ze sklenice.Hodí se jak k těstovinám, tak i ke grilovanému masu a hranolkům. Je ideální na dochucení jídel doma i na dovolené nebo při grilování s přáteli.Kečup OTMA Gurmán je k dostání ve dvou variantách:
-  Jemný – 310 g, 530 g a 870 g
-  Ostrý – 310 g a 530 gOTMA Gurmán lze pořídit také  v praktickém plastovém obalu TOP DOWN, který vám umožní snadné vymačkání kečupu a jeho jednoduché dávkování. Podmínky soutěže na Turistika.cz naleznete zde. II. kolo soutěže probíhá od 11.11. do 24.11.2013.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Autor každé 50. správné odpovědi obdrží dárkový balíček plný dobrot od Hamé. v hodnotě 1 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
14. 11. 2013 – 24. 11. 2013
Pořadatel soutěže
Turistika.cz
Turistika.cz
Národní 28
Praha 11000

sabina@turistika.cz
733 710 664
Odkaz na soutěž
http://www.turistika.cz/souteze/deta…
Soutěžní kategorie
Ostatní

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům