Soutěžte s Brickem a vyhrajte TOP KÁVOVAR A DALŠÍCH 120 CEN | Souteže.cz

Soutěžte s Brickem a vyhrajte TOP KÁVOVAR A DALŠÍCH 120 CEN

Chcete si dopřát kávu jako od baristy ve své kuchyni? Zúčastněte se naší podzimní soutěže ve spolupráci s e-shopem domacikavovary.cz a jste na správné cestě. Ale pozor! Přátele z širokého okolí už budou chodit na kávu jedině k vám.Na webových stránkách www.brick.cz se v období od 31. 10. do 27. 11. 2022 objeví každý týden nová soutěžní otázka. Najděte na webu www.domacikavovary.cz správnou odpověď a pomocí soutěžního formuláře ji odešlete. Abyste si v případě výhry měli kávu s čím vychutnat, kupte si v období konání soutěže libovolný výrobek Brick, na který máte zrovna chuť a schovejte si účtenku. Pokud vyhrajete, budete ji potřebovat.Šťastný vítěz nebude jen jeden! Možnost vyhrát máte každý den, kdy vylosujeme 10 lidí, kteří získají kupón na 25% slevu na libovolný nákup z e-shopu domacikavovaty.cz.Navíc hrajeme o 120 hodnotných cen pro milovníky kávy a každý týden budeme losovat 33 týdenních vítězů.Na konci soutěže pak vylosujeme ze všech účastníků jednoho šťastlivce, který se stane vítězem hlavní výhry.Jaké jsou týdenní výhry?

  • Každý týden hrajeme o hlavní výhru, kterou je voucher na nákup na e-shopu domacikavovary.cz v hodnotě 10.000 Kč a baristický kurz k tomu.
  • Kromě hlavní výhry můžete vyhrát další ceny, mezi které patří vouchery v hodnotě 6.000 Kč nebo 3.000 Kč, sady profesionálních moka konviček s kvalitní kávou nebo dalším příslušenstvím.

Jaká je hlavní výhra?

  • Po ukončení soutěže proběhne slosování o hlavního vítěze, který získá luxusní kávovar Gaggia Cadorna Prestige se dvěma sadami šálků a k tomu baristický kurz, kde se naučí připravovat tu nejlepší kávu.

Každé pondělí najdete na webu novou soutěžní otázku na celý týden. Na každou z nich můžete odpovědět jednou a zvýšit tak svou šanci na výhru hlavní ceny. Každá správná odpověď se dostává do slosování, pokud tedy na všechny odpovíte správně, objeví se vaše jméno ve finálovém losování čtyřikrát!Není vám něco jasné? Napište nám e-mail na soutez@brick.cz a rádi vám poradíme.Přejeme hodně štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Luxusní kávovar Gaggia Cadorna Prestige v hodnotě 20500 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
1. 11. 2022 – 27. 11. 2022
Pořadatel soutěže
CRS
CRS
Klapkova 546
Praha 8, Kobylisy 18200
IČ: 28387741
DIČ: CZ28387741

andrlovak@crs-company.cz
723302534
Odkaz na soutěž
https://www.brick.cz/souteze/soutez-…
Soutěžní kategorie
Elektronika

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům