Vezmi svou lásku na večeři! | Souteže.cz

Vezmi svou lásku na večeři!

Odpověz správně na soutěžní otázky a zázračný amorův šíp ti doručí odměny v podobě hodnotných dárků do restaurací od Restaurant 2 Night!

 

Jelikož se blíží svátek sv. Valentýna, doba plná lásky a citů, která naplní nejedno srdce, připravili jsme si pro Vás ve spolupráci s firmou Restaurant 2 Night předvalentýnskou soutěž o hodnotné ceny. Odpověz správně na naše soutěžní otázky a Amorek firmy Restaurant 2 Night tě odmění hodnotnými vouchery pro 2 osoby na krásnou romantickou, valentýnskou večeři v těch nejlepších pražských restauracích. 

 

Nejprve je důležité, aby sis stáhnul naší bezplatnou aplikaci ‚Restaurant 2 Night‘, kterou nalezneš v AppStore či Android Marketu svého chytrého telefonu. Ta ti pomůže v nalezení správné odpovědi a přiblížení se tak k výhře delikatesní valentýnské večeře.      

Nyní k otázce:

Kolik filtrů na seřazení restaurací (‚viz. volby‘) se ti v nabídce naší aplikace ‚Restaurant 2 Night‘ nabízí?

 

Nejchytřejší milovník, který správně odpověděl, od nás získá hlavní výhru v podobě voucheru v hodnotě 2000 Kč pro 2 osoby na romantickou, valentýnskou večeři do honosné a velmi oblíbené restaurace Chagall’s na Praze 1. Pro další vychytralé, zamilované soutěžící máme připravené další hodnotné dárkové poukazy. Tak ukaž, jak chytrý umíš být a třeba Amorek podaruje voucherem právě tebe!

Přejeme hodně štěstí

Firma Restaurant 2 Night působí na českém trhu s portfoliem těch nejlepších restaurací v Praze, kam si klient dělá rezervace se slevou 15 - 40% na celkový účet. Více informací na www.r2n.cz 

 

<!--[if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="19" Q

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Voucher do restaurace Chagall’s v hodnotě 2000 Kč
  • 2. místo: Voucher do restaurace Per Te v hodnotě 500 Kč
  • 3. místo: Voucher do do restaurace Putica v hodnotě 500 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
9. 1. 2015 – 12. 2. 2015
Pořadatel soutěže
Restaurant 2 Night s.r.o.
Restaurant 2 Night s.r.o.
Václavské náměstí 823/33
Praha 1 110 00

info@souteze.cz
+420 777 11 31 51
Webová stránka pořadatele
http://www.r2n.cz
Soutěžní kategorie
Zážitky

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům