Vyhrajte zájezd do Maroka od EXIM tours | Souteže.cz

Vyhrajte zájezd do Maroka od EXIM tours

Fashion Aréna odstartovala letní soutěž o exotickou dovolenou v Maroku
Nejnavštěvovanější outletové centrum Fashion Arena Prague Outletu pro svévěrné zákazníky připravilo v rámci letní kampaně soutěž o osmidenní allinclusive dovolenou v pětihvězdičkovém hotelu v Maroku pro dvě osoby.Soutěž je pořádána ve spolupráci s ověřenou cestovní kanceláří Exim Tours.
Soutěž je pro zákazníky Fashion Arény podmíněna členstvím v jejím věrnostnímprogramu Fashion Club a nákupem v minimální hodnotě 7 000Kč, který musí býtuskutečněn během června. Zákazník bude do slosování o výhru zařazenautomaticky, stačí pouze aby při nákupech v zapojených obchodech použil kartuFashion Club či aplikaci v chytrém telefonu.
Vyhlášení soutěže proběhne do 14 dnů po ukončení soutěže. Výherce budekontaktován prostřednictvím e-mailové adresy. Soutěže se mohou zúčastnit jakstávající členové Fashion Clubu, tak i nově registrovaní. Více informací a kompletnípravidla naleznete na webové stránce https://fashion-arena.cz/fashion-club-soutez-exim-tours.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: 8denní zájezd pro 2 osoby s all inclusive v marockém pětihvězdičkovém hotelu na pobřeží Alboránského moře v hodnotě 35000 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
3. 6. 2022 – 30. 6. 2022
Pořadatel soutěže
Via FAOC s.r.o.
Via FAOC s.r.o.
Zamenhofova 440
Praha 10 108 00
IČ: 02214041

info@surikatapr.cz
+420 606 069 307
Odkaz na soutěž
https://fashion-arena.cz/fashion-clu…
Soutěžní kategorie
Zážitky

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům