Jak na anální sex

Také už jste si všimli, že se dnes mluví o análním sexu víc, než tomu bylo před pár lety? Je to proto, že jej praktikuje stále více lidí, a to nejen gayů, ale i heterosexuálů. Důvodem je nejen chuť zkoušet v sexu nové věci, ale i fakt, že pokud se jde „na věc“ dobře, je i anální sex velmi příjemný a můžeme u něj dosáhnout orgasmu.

Nejdříve hygiena

Než se dostaneme k samotnému dovádění, podívejme se, co obnáší příprava na anální sex.

Dle zkušených je nejlepší udělat si klystýr. Je to snadná a rychlá procedura, během níž do konečníku vpravíte asi litr teplé tekutiny. Pak se během cca půl hodiny několikrát vyprázdníte a budete dokonale čistí. Tento proces je ideální pro ty, kdo mají velké obavy ze znečištění a vědí, že by se bez klystýru neuvolnili a nemohli si anální sex užít.

Mnozí ale praktikují „jen“ pečlivé umytí řitního otvoru s tím, že dbají na to, aby byli dostatečně vyprázdnění. Je vhodné mít u postele vlhčené ubrousky, kterými případné znečištění ihned očistíte, abyste se necítili nepříjemně.

V případě, že chcete provozovat anální i klasický styk po sobě, nebo se hrajete s erotickými pomůckami a střídáte „dírky“, vždy je nutné penis či hračky pečlivě očistit, aby nedošlo k zavlečení bakterií do pochvy.

Pojďme k análním hrátkám

Je dobré vědět, jak na anální sex, abyste si jej plně vychutnali. Opatřete si předem lubrikant, protože tento otvor není přirozeně tělem zvlhčován. Následně můžete použít anální kolík, s jehož pomocí zadeček hezky uvolníte a připravíte k průniku penisu nebo např. análního vibrátoru dovnitř. Existují i bylinné spreje, které zadeček neznecitliví, ale pomohou k jeho uvolnění, přitom nedochází ke snížení efektu análního sexu.

Využít můžete hračky s vibracemi nebo bez nich, různě dlouhá anální dilda, anální kuličky nebo zmiňovaný anální kolík. Je vždy důležité, aby vám byl celý proces příjemný a do ničeho jste se nenutili. Zkušení doporučují vyzkoušet si anál nejdříve o samotě, a tak ztratit obavy z neznámého. Postupně přijdete na to, co se vám líbí, a pak partnera snadno navedete na správné místo nebo správnou rychlost, způsob análního aktu…

Jestliže se vám napoprvé nezadaří a vzrušení se nedostaví, nenechte se odradit. Dejte análnímu sexu šanci opakovaně. Přece jen, mnoho věcí se musíme nejdřív naučit, abychom je uměli a byli jsme spokojeni s výsledkem. To platí u drtivé většiny lidí i s análním sexem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *